Konsultacje Strategii Polityki Społecznej

Kategoria
Wydarzenia
Ostatni termin
04 08 2014 00:00
Miejsce
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok, pokój 116 - Kombatantów 7, 15-110 Białystok, Polska
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do 4 sierpnia organizacje pozarządowe, instytucje pomocy społecznej oraz jednostki samorządu terytorialnego, działające na terenie województwa podlaskiego mogą zgłaszać uwagi do projektu „Strategii Polityki Społecznej Województwa Podlaskiego do roku 2020”.


Prace nad projektem koordynował Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku. W przygotowaniach uczestniczyli przedstawiciele kluczowych środowisk z punktu widzenia obszaru polityki społecznej, w tym instytucji pomocy i integracji społecznej, edukacji, bezpieczeństwa, rynku pracy, profilaktyki i ochrony zdrowia, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, reprezentanci instytucji podejmujących działania na rzecz osób starszych, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

Tutaj znajdują się:

projekt Strategii Polityki społecznej Województwa Podlaskiego do roku 2020

formularz zgłaszania opinii

więcej informacji

Formularze można złożyć:
1. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
2. drogą pocztową na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok,
3. osobiście w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku, ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok, pokój 116 w godzinach pracy Urzędu.

 
 

Dostępne terminy

  • od 21 07 2014 00:00 do 04 08 2014 00:00
    poniedziałek, wtorek, środa, czwartek & piątek

Powered by iCagenda

Sonda

Jak ci się podoba strona ?
  • Głosowanie: (0%)
  • Głosowanie: (0%)
Wszystkich głosów:
Pierwszy głos:
Ostatni głos: